E-KURS TECHNIKI NEGOCJACJI

Kurs techniki negocjacji

Każdego dnia wpływasz na decyzje innych ludzi. Od relacji z nimi jak również jakości decyzji zależy Twoja przyszłość, stan posiadania i samopoczucie. Negocjacje towarzyszą Ci każdego dnia. Każdego dnia w sposób mniej lub bardziej świadomy prowadzisz tę grę. Masz do wyboru: naginać się do czyjejś woli i zachcianek lub też opanować zasady gry i zacząć samemu rozdawać karty. Twój sukces na rynku pracy leży w Twoich rękach.

Dzięki kursowi:

- Nauczysz się  planować negocjacje (otrzymasz praktyczne formularze pozwalające Ci szybko i efektywnie przygotować się do skomplikowanych rozmów)

- Poznasz najskuteczniejsze techniki negocjacji. Dowiesz się kiedy je stosować i jak się przed nimi bronić

- Dowiesz się jak rozpoznawać kłamstwo i nie dać się oszukać

-  Dowiesz się jak budować siłę w negocjacjach i jak z niej korzystać 

-  Poznasz skuteczny język negocjacji (dowiesz się jak mówić, co mówić i czego nie mówić)

-  Poznasz mowę ciała skutecznych negocjatorów

- Dowiesz się jak skutecznie zarządzać swoimi emocjami i jak korzystać  z emocji partnera

Zawarłem w tym kursie wszystko co powinieneś wiedzieć o negocjacjach, od kwestii procesów negocjacji, przygotowań i planowania, przez naukę skutecznej perswazji, radzenia sobie z obiekcjami, po kreowanie sytuacji obopólnie korzystnych i finalizowanie umów wynegocjowawszy doskonałe warunki.. Przyjrzymy się wielu realnym przykładom oraz praktycznym narzędziom, które od zaraz będziesz mógł wykorzystać.

W kurs technik negocjacji obejmuje:

·         Kompletowanie zestawu narzędzi i technik negocjacyjnych

·         Ustalanie momentu, w którym należy odstąpić od negocjacji

·         Przeciwdziałanie popularnym chwytom, jakie mogą być przeciw tobie stosowane

·         Omówienie języka negocjacji, dzięki któremu uzyskasz doskonałą cenę

·         I wiele, wiele więcej!

Kto jest grupą docelową kursu?

·         Osoby dążące do wynegocjowania najkorzystniejszych cen w sprzedaży i w zakupach

·         Osoby dążące do umocnienia własnej pewności siebie jako negocjatorów, lub też do wyszlifowania posiadanych umiejętności

·         Zarówno eksperci, jak i nowicjusze w ramach kursu nauczą się wielu praktycznych technik

·         Każdy, kto chciałby się wzbogacić, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym

 

Certyfikaty

To, czego się nauczyłeś, znajdzie oficjalne potwierdzenie na piśmie - dzięki temu, będziesz mógł zaprezentować swój sukces znajomym, współpracownikom i pracodawcy.

Kończę pracę nad e-kursem z technik negocjacji. Jeśli chcesz abym poinformował Cię kiedy kurs będzie gotowy. Wyślij e-mail.  

Wahasz się jeszcze?

Wyobraźmy sobie dwoje ludzi wywodzących się z podobnego tła społecznego, mających podobne umiejętności i wykształcenie. Dołączają oni w tym samym momencie w szeregi pewnej organizacji. Oboje mają identyczny potencjał osiągnięcia sukcesu.

Pięć lat później jeden z nich jest już uznanym menedżerem. Przewodzi on zespołom specjalistów, szanuje swoich współpracowników i przy tym dużo zarabia. Drugi z nich tymczasem nie zrobił dużych postępów. Utknął w martwym punkcie, bez większych perspektyw rozwoju. Jest nieszczęśliwy przez zaistniałą sytuację i pragnie wybić się z tego zastoju, iść naprzód.

Wiem z doświadczenia, że główną różnicą pomiędzy ludźmi, którzy odnieśli sukces, a tymi, którym się nie udało, nie jest wcale brak zdolności czy szczęścia. Różnica leży w tym, że ludzie, którym się powiodło, podejmują konieczne działania w celu nabycia wiedzy i narzędzi, które zapewnią im sukces - pozostali nie podejmują takich kroków.