Szkolenia dla firm

Dowiedz się więcej o szkoleniach.  

Więcej →

Wykłady dla firm 

Krótki wykład zamiast szkolenia?

Więcej →

Otwarte warsztaty 

Oferta dla osób indywidualnych i firm

Więcej →

Coaching 

Dowiedz się więcej i poznaj korzyści

Więcej →

Bridge differences

Bridge differences

Change perspective

Change perspective

Każdego dnia wpływasz na decyzje innych ludzi. Od relacji z nimi jak również jakości decyzji zależy Twoja przyszłość, stan posiadania i samopoczucie. Negocjacje i komunikacja towarzyszą Ci każdego dnia. Każdego dnia w sposób mniej lub bardziej świadomy prowadzisz tę grę. Masz do wyboru: naginać się do czyjejś woli i zachcianek lub też opanować zasady gry i zacząć samemu rozdawać karty.

 

Warsztaty pomogą Ci poprawić efektywność negocjacyjną i komunikacyjną i osiągać ponadprzeciętne rezultaty zarówno w Twojej organizacji jak i poza nią. W trakcie warsztatów z negocjacji i komunikacji a dokładniej rozgrywanych gier symulacyjnych będziesz miał okazję zastosować w praktyce różne strategie oraz szereg taktyk i  trików. Jeśli lubisz uczyć się praktycznie, to to jest właśnie oferta dla Ciebie.

 

W praktyce (negocjacje w ponad 20 krajach) i podczas szkoleń obserwowałem i przeanalizowałem setki realnych sytuacji jak i symulacji negocjacyjnych. Miałem okazję obserwować jak zespoły przygotowują się do rozmów, jak zbierają dane, jak oceniają drugą stronę, jak dobierają narzędzia perswazji, jak konstruują argumentację.  Poznałem wartości i normy stojące za konkretnymi rozwiązaniami i propozycjami. Mogłem zagłębić się w dynamikę całego procesu. Te doświadczenia pozwalają patrzeć mi na proces negocjacji z bardzo szerokiej perspektywy i dobrze go analizować. Dzięki temu mogę  zapewnić wartościowy feedback tym, którzy biorą udział w symulacjach na moich warsztatach.