Instytut Negocjacji i Komunikacji w Biznesie to jedna z dynamicznie rozwijających się jednostek szkoleniowych i badawczych w Polsce.

Instytut Negocjacji i Komunikacji w Biznesie oferuje wysokiej jakości szkolenia i kursy z dziedziny negocjacji  w biznesie dla specjalistów średniego i wyższego szczebla. Oferowane przez instytut seminaria treningowe cechuje intensywność i nietuzinkowość, a wśród prezentowanych metod znajdują się najnowocześniejsze strategie i taktyki, podane w pobudzającej i jednocześnie wymagającej formie. Treningi odbywają się w ustalonym wcześniej miejscu. Raz w miesiącu organizujemy również szkolenia otwarte.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby szczegółowo omówić z nami swoje potrzeby dotyczące szkoleń, a także by zapisać się na otwarte sesje.

 

 

 

. firm ośrodek badawczy gałęzi Amerykańskiego Stowarzyszenia Arbitrażowego (American Arbitration Group). Powstał jako Alternative Dispute Project jednocześnie w Filadelfii oraz w Rochester, w stanie Nowy Jork we wczesnych latach 70. XX wieku. Ufundowany został z inicjatywy władz wydziału, którego studenci i doktoranci należeli do najbardziej kreatywnych specjalistów-praktyków w Ameryce Północnej. Wydział Negocjacji został ostatnio nagrodzony prestiżowym laurem za innowacyjność w polu inicjatyw negocjacyjnych, za edukację w dziedzinie negocjacji sprzedaży i umów. Nagroda ta jest owocem wytypowania NTI przez wiele przedsiębiorstw z listy 500 największych firm Stanów Zjednoczonych. Celem było wdrożenie opracowanej przez NTI koncepcji negocjowania opartej o model typu wygrana-wygrana - zaoferowaliśmy w tej kwestii osiem różnych sesji warsztatowych. Dział zaopatrzenia firmy ExxonMobil wykupił licencję na wspomniany program szkoleniowy i wprowadza go w życie na całym świecie, tak samo jak Texas Instruments i wiele innych znaczących przedsiębiorstw, dużych czy małych.