Coaching wizerunku - Personal branding coaching

Przywództwo to komunikacja. Bycie liderem to nie tylko doświadczenie. Lider musi potrafić przekazać swoją wizję, dzielić się wiedzą i motywować ludzi dookoła siebie. Muszą usłyszeć, zrozumieć i uwierzyć w to, co mówisz. Tylko wtedy zaczną za Tobą podążać.

W 1997 roku Tom Peters, ekspert w dziedzinie zarządzania, ukuł termin, jakim jest personal brand­ing. Uważam podobnie jak Peters, że właściciele firm i pracownicy różnych szczebli korporacyjnych – managerowie i dyrektorzy powinni pewną część swojego czas przeznaczyć na budowanie własnej marki. Jeśli jesteśmy w stanie być marką, która budzi prawdziwe emocje i wnosi coś wartościowego dla naszego odbiorcy tj. pracownika, partnera lub klienta oznacza to, że jesteśmy rozpoznawalni i zapamiętywani na tle rywali.

Czy jest to trudne? Tak. Czy zbudowanie potencjału do inspirowania innych jest, zatem możliwe? Oczywiście, że tak, ale budowanie wizerunku odpowiedzialnego lidera to nie słowa, jakimi samych siebie opiszemy. To od ludzi zależy, kiedy zostanie nam przypisany taki status. Status, który nie będzie trwał wiecznie dopóki poprzez ciągły osobisty rozwój nie zadbamy o jego solidne rozbudowanie.

Pamiętaj, jest wiele informacji na temat charakterystycznych cech liderów. Moja rada - nie kopiuj ich. Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś, ponieważ nie ma jednego wzoru, który należałoby przyjąć, aby stać się inspirującym przywódcą. To jest ta dobra wiadomość, którą chcę się z Tobą podzielić. Wspólnie podkreślimy Twoją autentyczność i zapoczątkujemy proces bu­dowy wokół Ciebie grup wsparcia, odbiorców i rozpoznawalności pośród konkurencji.

Gwarantuję, że wiedza, którą przekazuję jest praktyczna, aktualna i sprawdzona.

Referencje

O mnie

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby szczegółowo omówić swoje potrzeby dotyczące coachingu, doradztwa lub mentoringu.

Tel.: 693794025

E-mail.: kontakt@szkoleniaznegocjacji.com lub skorzystaj z formularza