Coaching z negocjacji

Coaching z negocjacji wyposaży Cię w narzędzia, których tak naprawdę będziesz używał do końca życia. Pomogę Ci między innymi:

  • strategicznie przygotować się do negocjacji

  • poszukać nowych opcji i przećwiczyć sam proces negocjacji

  • przeprowadzę z Tobą analizę i wyciągniemy wnioski z przeprowadzonych rozmów negocjacyjnych

  • - możemy zorganizować tzw. shadow coaching, który jest unikalną formą coachingu, polegającą na obserwacji Klienta podczas realnych negocjacji. Jestem z Klientem na spotkaniu negocjacyjnym jako obserwator. Sam nie uczestniczę czynnie w spotkaniu natomiast po zakończonym spotkaniu następuje tzw. sesja debriefingowa czyli "rozebranie procesu negocjacji" na częsci pierwsze,  omówienie kluczowych elementów, analiza konretnych posunięć, wyciąganie wniosków.

Mogę pracować z Tobą na materiałach i sytuacjach, które zapewniasz Ty, możemy również skorzystać z całego spectrum moich materiałów: ćwiczeń i symulacji, tak abyś praktycznie doskonalił swoje umiejętności negocjacyjne.

Możemy pracować przez skypa (udostępnię Ci platformę z materiałami, symulacjami, ćwiczeniami + kontakt mailowy) lub umawiać się na sesje coachingowe.

Wiedza, którą przekazuję jest praktyczna, aktualna i sprawdzona.

Referencje

O mnie

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby szczegółowo omówić swoje potrzeby dotyczące coachingu, doradztwa lub mentoringu w obszarze negocjacji.

Tel.: 693794025

E-mail.: kontakt@szkoleniaznegocjacji.com lub skorzystaj z formularza