Jeśli potrzebuje Pan/Pani dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu:

telefon: 693794025

e-mail: kontakt@szkoleniaznegocjacji.com

 

 Jeśli chce Pan/Pani zarejestrować się na szkolenie proszę o przesłanie wiadomości na adres:

kontakt@szkoleniaznegocjacji.com

lub skorzystanie z formularza:

Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych Communication Corner Izabela Cichosz-Chmielecka z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 72 w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na podstawie Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Wiem, że mam pełne prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
*
„Zapoznałem się z Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych i ją akceptuję”
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Communication Corner Izabela Cichosz-Chmielecka z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 72 na podany adres e-mail-na podstawie Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) jest Communication Corner Izabela Cichosz-Chmielecka z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 72. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Polityka prywatności

Klauzula informacyjna

 

 

COMMUNICATION CORNER

ul. Henryka Sienkiewicza 72

90-318 Łódź

NIP: 727-263-13-62

REGON: 101102030

kontakt@szkoleniaznegocjacji.com