E-KURS TECHNIKI NEGOCJACJI

Kurs techniki negocjacji

Każdego dnia wpływasz na decyzje innych ludzi. Od relacji z nimi jak również jakości decyzji zależy Twoja przyszłość, stan posiadania i samopoczucie. Negocjacje towarzyszą Ci każdego dnia. Każdego dnia w sposób mniej lub bardziej świadomy prowadzisz tę grę. Masz do wyboru: naginać się do czyjejś woli i zachcianek lub też opanować zasady gry i zacząć samemu rozdawać karty. Twój sukces na rynku pracy leży w Twoich rękach.

Dzięki kursowi:

- Nauczysz się  planować negocjacje (otrzymasz praktyczne formularze pozwalające Ci szybko i efektywnie przygotować się do skomplikowanych rozmów)

- Poznasz najskuteczniejsze techniki negocjacji. Dowiesz się kiedy je stosować i jak się przed nimi bronić

- Dowiesz się jak rozpoznawać kłamstwo i nie dać się oszukać

-  Dowiesz się jak budować siłę w negocjacjach i jak z niej korzystać 

-  Poznasz skuteczny język negocjacji (dowiesz się jak mówić, co mówić i czego nie mówić)

-  Poznasz mowę ciała skutecznych negocjatorów

- Dowiesz się jak skutecznie zarządzać swoimi emocjami i jak korzystać  z emocji partnera

Zawarłem w tym kursie wszystko co powinieneś wiedzieć o negocjacjach, od kwestii procesów negocjacji, przygotowań i planowania, przez naukę skutecznej perswazji, radzenia sobie z obiekcjami, po kreowanie sytuacji obopólnie korzystnych i finalizowanie umów wynegocjowawszy doskonałe warunki.. Przyjrzymy się wielu realnym przykładom oraz praktycznym narzędziom, które od zaraz będziesz mógł wykorzystać.

W kurs technik negocjacji obejmuje:

·         Kompletowanie zestawu narzędzi i technik negocjacyjnych

·         Ustalanie momentu, w którym należy odstąpić od negocjacji

·         Przeciwdziałanie popularnym chwytom, jakie mogą być przeciw tobie stosowane

·         Omówienie języka negocjacji, dzięki któremu uzyskasz doskonałą cenę

·         I wiele, wiele więcej!

Kto jest grupą docelową kursu?

·         Osoby dążące do wynegocjowania najkorzystniejszych cen w sprzedaży i w zakupach

·         Osoby dążące do umocnienia własnej pewności siebie jako negocjatorów, lub też do wyszlifowania posiadanych umiejętności

·         Zarówno eksperci, jak i nowicjusze w ramach kursu nauczą się wielu praktycznych technik

·         Każdy, kto chciałby się wzbogacić, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym

 

Certyfikaty

To, czego się nauczyłeś, znajdzie oficjalne potwierdzenie na piśmie - dzięki temu, będziesz mógł zaprezentować swój sukces znajomym, współpracownikom i pracodawcy.

Kończę pracę nad e-kursem z technik negocjacji. Jeśli chcesz abym poinformował Cię kiedy kurs będzie gotowy. Wyślij e-mail.  

*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych Communication Corner Izabela Cichosz-Chmielecka z siedzibą w Łodzi przy ul. Elsnera15 lok 17 w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na podstawie Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Wiem, że mam pełne prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Communication Corner Izabela Cichosz-Chmielecka z siedzibą w Łodzi przy ul. Elsnera15 lok 17 na podany adres e-mail-na podstawie Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

Wahasz się jeszcze?

Wyobraźmy sobie dwoje ludzi wywodzących się z podobnego tła społecznego, mających podobne umiejętności i wykształcenie. Dołączają oni w tym samym momencie w szeregi pewnej organizacji. Oboje mają identyczny potencjał osiągnięcia sukcesu.

Pięć lat później jeden z nich jest już uznanym menedżerem. Przewodzi on zespołom specjalistów, szanuje swoich współpracowników i przy tym dużo zarabia. Drugi z nich tymczasem nie zrobił dużych postępów. Utknął w martwym punkcie, bez większych perspektyw rozwoju. Jest nieszczęśliwy przez zaistniałą sytuację i pragnie wybić się z tego zastoju, iść naprzód.

Wiem z doświadczenia, że główną różnicą pomiędzy ludźmi, którzy odnieśli sukces, a tymi, którym się nie udało, nie jest wcale brak zdolności czy szczęścia. Różnica leży w tym, że ludzie, którym się powiodło, podejmują konieczne działania w celu nabycia wiedzy i narzędzi, które zapewnią im sukces - pozostali nie podejmują takich kroków.