dr Michał Chmielecki, MSc

dr Michał Chmielecki, MSc

Od ponad 15 lat prowadzę doradztwo i szkolenia z negocjacji pomagając firmom zwiększać efektywność negocjacyjną i komunikacyjną.

 W trakcie warsztatów,  a dokładniej rozgrywanych licznych gier menedżerskich i symulacji negocjacyjnych  uczestnicy rozwijają kompetencje negocjacyjne pozwalające budować trwałe i owocne relacje z klientami i współpracownikami, optymalizować zakupy i zwiększać sprzedaż. 

 To oferta dla tych, którzy lubią praktyczne rozwiązania.

 Do moich klientów należą firmy z list Fortune 500 oraz Rzeczpospolita 100. 

Szkoliłem pracowników takich organizacji jak Armia Amerykańska, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego czy Centrum Badań Kosmicznych. 

Szkoliłem oficerów Wojska Polskiego biorących udział w misjach zagranicznych (np. w Afganistanie).   

Dowiedz się więcej na mój temat→

Zobacz kogo szkoliłem →

 
warsztaty z negocjacji dla firm

Warsztaty z negocjacji dla firm

Dowiedz się więcej o warsztatach negocjacyjnych.  

Więcej →

Negocjacje na zlecenie

Outsourcing negocjacji

Więcej →

szkolenia z negocjacji

Otwarte warsztaty z negocjacji 

Warsztaty z negocjacji dla osób indywidualnych i firm

Więcej →

Coaching z negocjacji

 Więcej →

Jeśli masz na myśli jakąś formę współpracy, inną niż ta, która została tu przedstawiona napisz do mnie. Skontaktuję się z Tobą by porozmawiać o szczegółach.

kontakt@szkoleniaznegocjacji.com


szkolenia z negocjacji

Szkolenie z negocjacji w biznesie


Najczęściej wybierane szkolenie z negocjacji. Warsztatowa formuła szkoleń z negocjacji pozwoli Ci szybko opanować skuteczne techniki negocjacyjne. Kompetencje nabyte w trakcie szkolenia z negocjacji sprawią, że szybciej osiągniesz porozumienia i przekonasz innych do swoich pomysłów, będziesz budował trwałe relacje z klientami oraz współpracownikami. Zapisz się na szkolenie z negocjacji jeszcze dziś!

Więcej


E-kurs Negocjacje wynagrodzenia w rozmowie o pracę

Poprowadzę Cię za rękę przez cały proces negocjacji o wynagrodzenie w rozmowie o pracę.

  • Dowiesz się jak się przygotować do negocjacji o wynagrodzenie.

  • Poznasz zasady negocjacji o wynagrodzenia.

  • Dowiesz się jak zbudować relację z rekruterem i jak zostawić po sobie jak najlepsze wrażenie.

  • Poznasz najskuteczniejsze techniki negocjacji o wynagrodzenie.

  • Dowiesz się co dokładnie mówić a czego nie mówić w trakcie negocjacji o wynagrodzenie.

    Więcej


ekurs techniki negocjacji

 E-kurs techniki negocjacji

Zastanawiasz się, jak zostać skutecznym negocjatorem? Jak osiągać zamierzone cele? Zapisz się na e kurs negocjacji! Dzięki niemu poznasz najlepsze techniki negocjowania, dowiesz się, jak skutecznie przygotowywać się do rozmów, jak opanować nerwy w trakcie negocjacji i rozwijać swoje negocjacyjne umiejętności! Zainwestuj w siebie i zapisz się na  kurs z negocjacji!

Więcej

 

 
szkolenie negocjacje międzynarodowe

Szkolenie negocjacje międzynarodowe

Globalizacja i współpraca międzynarodowa wywierają wpływ na życie ludzi na całym świecie. Podtrzymywanie konkurencyjności zmusza organizacje biznesowe do adaptacji oraz poszukiwania możliwości współpracy w zmiennych, różnorodnych środowiskach kulturowych.  Nabywanie kompetencji negocjacji międzynarodowych jest kluczowe dla liderów chcących efektywnie realizować swoje cele na rynkach międzynarodowych. Zapisz się na warsztatowe szkolenie negocjacje międzynarodowe i rozwiń swój potencjał.

Więcej


 
szkolenie z negocjacji sprzedażowych

 Szkolenia z negocjacji sprzedażowych

Negocjacje sprzedażowe to obszar bez którego nie poradzi sobie na rynku prawie żadna firma. Zatem jak negocjować i sprzedawać skutecznie? To pytanie zadaje sobie każdy sprzedawca. Warsztatowe szkolenia z negocjacji sprzedażowych to wyjątkowa oferta dla handlowców. Na tym warsztatowym szkoleniu poruszone zostaną najważniejsze aspekty negocjacji handlowych oraz techniki sprzedaży. W trakcie szkolenia ze sprzedaży  odbędzie się wiele symulacji  negocjacyjnych, które sprawią, że szybko opanujesz skuteczne techniki negocjacji w sprzedaży. Istniej możliwość uzupełnienia szkolenia o coaching sprzedażowy.

Więcej

 
executive coaching biznesowy

Coaching biznesowy


Coaching biznesowy skierowany jest do tych wszystkich, którym zależy na rozwoju i którzy nie boją się stawiać i odpowiadać na trudne pytania. Pomoże Ci on zwiększyć wydajność i budować fundamenty dla długoterminowego wzrostu. Udoskonalisz swoje pozytywne cechy i pokonasz słabości.

Więcej